۞ امروز با منزوی :
خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود۞ و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود۞ پلنگ من – دل مغرورم – پرید و پنجه به خالی زد ۞ که عشق – ماه بلند من – ورای دست رسیدن بود

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زنجان » اخبار ویژه استان
  • شناسه : 394
  • 08 مارس 2023 - 18:54
ادامه پروژه فاخر سبزمیدان با همین سرعت انجام خواهد شد

ادامه پروژه فاخر سبزمیدان با همین سرعت انجام خواهد شد

دکتر علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان با اشاره به اینکه ایده پروژه فاخر سبزه‌میدان از سال ۱۳۶۸ شکل گرفت، اظهار کرد: طی ادوار مختلف اقداماتی در جهت تملک ملک و اراضی این منطقه توسط شهرداری انجام شد. امروز این کار به نتیجه رسید و همه اعم از مردم و ادارات و ارگان‌های مختلف در جابه‌جایی‌ها و […]

دکتر علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان با اشاره به اینکه ایده پروژه فاخر سبزه‌میدان از سال ۱۳۶۸ شکل گرفت، اظهار کرد: طی ادوار مختلف اقداماتی در جهت تملک ملک و اراضی این منطقه توسط شهرداری انجام شد. امروز این کار به نتیجه رسید و همه اعم از مردم و ادارات و ارگان‌های مختلف در جابه‌جایی‌ها و گره‌گشایی‌ها این پروژه سهم دارند. ضمن اینکه بدون پشتیبانی مردم بهره‌برداری از این پروژه‌ها محقق نمی‌شد.

وی با بیان اینکه پروژه سبزه میدان در مساحت ۶.۵ هکتار در بافت مرکزی شهر احداث می‌شود که امروز شاهد بهره‌برداری از ۳.۷ هکتار آن هستیم، افزود: در باغ‌راه‌های غربی و شرقی، فضاهای خوبی برای شهروندان محیا شده و با کمترین تغییرات باغ «ذوالفقاری» و «باغ آستانه» حفظ شده است.

به گفته فیروزفر اجرای پروژه ۶.۵ هکتار در بافت مرکزی شهر نشانگر این است که یک هم‌آوایی کامل بین مردم و ارگان‌ها و همه مسئولین استانی لازم هست. ضمن اینکه در این دو باغ راه ۶۳ مغازه صنایع دستی به اسم ایران کوچک فعالیت خواهند کرد و محصولات صنایع دستی را به فروش خواهند رساند.

شهردار زنجان، خاطرنشان کرد: ادامه پروژه فاخر سبزمیدان با همین سرعت انجام خواهد شد و سعی می‌کنیم یکپارچگی پروژه حفظ شود تا مردم در کنار داشتن محلی زیبا در مرکز شهر از خدماتی که در این محل نیز ارائه می‌شود، بهره‌مند شوند.

گفتنی است، عملیات اجرایی طرح سبزه میدان از سال‌های گذشته آغاز شده بود ولی در عمل کاری انجام نمی‌شد تا اینکه در ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ اقدام جدی و عملیاتی برای به نتیجه رساندن پروژه سبزه میدان با برآورد هزینه ۶۴ میلیارد تومانی آغاز و البته در ادامه هزینه اجرای آن بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*