۞ امروز با منزوی :
خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود۞ و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود۞ پلنگ من – دل مغرورم – پرید و پنجه به خالی زد ۞ که عشق – ماه بلند من – ورای دست رسیدن بود

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زنجان » اخبار ویژه استان » اسلایدر
  • شناسه : 391
  • 08 مارس 2023 - 18:46
برگشت به اصالت‌های هویت شهری حائز اهمیت است
در آیین افتتاحیه پروژه سبزه میدان مطرح شد؛

برگشت به اصالت‌های هویت شهری حائز اهمیت است

 فاز جنوبی پروژه سبزه میدان شهر زنجان پس از ۳۴ سال انتظار در آستانه عید نیمه شعبان با حضور وزیر کشور به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاحیه این پروژه، «احمد وحیدی»، وزیر کشور با اشاره به کندی روند اجرایی این پروژه اظهار کرد: مسئولان باید به این نکته توجه داشته باشند که به مطالبات مردم پاسخگو باشند.

وی، با بیان اینکه باید از معماری غربی گذر کرد، اظهار کرد: برگشت به اصالت‌های هویت شهری بسیار حائز اهمیت است و گذر کردن از آنچه معماری غربی محسوب می‌شود کاری است که در پروژه سبزه‌میدان زنجان نادیده گرفته نشده است.

وحیدی تصریح کرد: در این پروژه که در مساحتی بالغ بر ۶۵ هزار مترمربع در مرکز شهر در حال اجرا است اقدامات خوبی انجام شده و امیدواریم بتوانیم در ساخت یک شهر زیبا با هویت اسلامی ایرانی حرکت کرده و در راه اعتلای کشورمان بیش از پیش قدرم برداریم.

وزیر کشور با بیان اینکه پروژه سبزه‌میدان طرح بزرگی است که در یک سال گذشته کارهای خوبی در آن صورت گرفته است، اظهار کرد: امروز ۳۰ درصد از پروژه عظیم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد و امیدواریم این پروژه با روندی که در یک سال گذشته در پیش گرفته شده است، تا پایان کار پیش برود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*