۞ امروز با منزوی :
خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود۞ و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود۞ پلنگ من – دل مغرورم – پرید و پنجه به خالی زد ۞ که عشق – ماه بلند من – ورای دست رسیدن بود

زنگان امروز سرآمد رسانه های شمال باختر کشور

  • 18 مارس 2023 - 0:41
  • لینک کوتاه : https://zanganonline.ir/?p=403

با برگزاری آیین پایانی ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه‌های خبری شمال باختر کشور که به میزبانی تبریز برگزار شد، هیات داوران از بین ۸۹۴ اثر فرستاده شده در بخش‌های مختلف، روزنامه زنگان امروز را واجد مقام نخست در بخش صفحه‌آرایی تشخیص داد.

به گزارش زنگان امروز ، آیین پایانی ششمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال باختر کشور دوشنبه ی گذشته ( ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱) با معرفی نفرات برگزیده این جشنواره در تالار هتل پتروشمی تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی، فرنشین مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرنشین فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و دیگر مقامات محلی استان و اصحاب رسانه ی شمال باختر کشور برگزار شد. حسن گلی، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و رییس شورای برگزاری جشنواره در این آیین گفت: فراخوان این جشنواره که آذرماه رونمایی شده بود با استقبال گسترده اصحاب رسانه استان‌های شمال‌ باختر رو به رو و علی‌رغم محدودیتی که در تعداد آثار فرستاده شده توسط یک نفر لحاظ شده بود، ۸۹۴ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید . وی افزود: این آثار توسط داوران برجسته ی ملی در تهران مورد داوری قرار گرفت و نفرات برتر در قالب‌های مختلف شرکت کردند که روزنامه زنگان امروز در بخش صفحه آرایی مقام نخست را به خود اختصاص داد . نام نفرات و رسانه های برتر جشنواره بدین شرح است: در بخش اصلی و قالب صفحه آرایی جواد کریمی از روزنامه زنگان امروز در جایگاه اول قرار گرفت و سروش سلطانی از صدای زنجان و فریدون حسینی از آذریورد (اردبیل) دوم و سوم شدند. از نظر هیئت داوران در بخش اصلی و قالب گزارش، آثار ارسالی نتوانست در جایگاه اول و دوم قرار گیرد و به این ترتیب لیلا محمدی از صدای زنجان ، صابر عیسی پور از تبریز بیدار و توحید مهدوی از ایسنا به عنوان منتخبان شایسته سپاس شدند. در بخش اصلی تیتر ، سجاد ناصرآزاد از پیام اردبیل، کتایون حمیدی از خبرگزاری فارس(آذربایجان شرقی) به ترتیب در ردیف اول و دوم قرار گرفتند. مرتضی حیدری از میللت سسی(آذربایجان غربی) و زهرا حیدری آزاد از آذرصبح(آذربایجان شرق) هم به‌طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند و یوسف قزلباش از ایسنا (زنجان) نیز شایسته سپاس گردید.

در بخش اصلی و قالب مصاحبه به ترتیب کتایون حمیدی از خبرگزاری فارس(آذربایجان شرقی) نفر نخست ، جهانبخش احمدیان از آذر انجمن(آذربایجان شرقی) دوم ، سمیرا محمدی از ایکنا (آذربایجان غربی) سوم ، فائزه تقی لو از ندای شهروند(زنجان) چهارم و ساناز شهابی از یازاکو (آذربایجان شرقی) پنجم اعلام شدند.

همچنین هیات داوران در بخش اصلی و قالب گزارش تصویری، به طور مشترک مینا نوعی از خبرگزاری مهر(آذربایجان شرقی) و بهرام بیات از خبرگزاری ایرنا(زنجان) را به عنوان نفرات سوم اعلام کردند و پینار رحیمی از خبرگزاری پانا(آذربایجان شرقی) و مهدی الماسی از خبرگزاری مهر(زنجان) در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند.

در بخش ویژه قالب گزارش تصویری بهرام بیات از خبرگزاری ایرنا(زنجان) رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

یاد آور می شود روزنامه زنگان امروز فقط در بخش صفحه آرایی شرکت کرده و در دیگر بخش ها اثری به دبیرخانه جشنواره نفرستاده بود .

گفتنی است در حاشیه این رویداد منطقه ای که روزنامه زنگان امروز سرآمد رسانه های شمال باختر کشور در بخش صفحه آرایی گردید، مصطفی ارفعی صاحب امتیاز و مدیر مسوول روزنامه زنگان امروز در حضور ایرانه حیدری، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یوسف ناصری مدیر خانه مطبوعات استان زنجان، با اهدای سپاسنامه و هدیه ی ویژه ای از جواد کریمی بابت زحمات هفت ساله وی در روزنامه زنگان امروز سپاسگزاری کرده و برای این همکاری دیرین آرزوی بهروزی و پیروزی نمود.

سوتیتر: در حاشیه این رویداد مصطفی ارفعی صاحب امتیاز و مدیر مسوول روزنامه زنگان امروز با اهدای سپاس نامه و هدیه ای ویژه از زحمات جواد کریمی سپاسگزاری کرد .

لینک های دانلود ویدئو

گالری ویدئو

دیدگاهها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*